Kontor PREMIUM

Alates: 110.90

Product Quantity

Laua organiseerija

Elegantse disainiga ja kvaliteetsest papist valmistatud organiseerija on suurepärane vahend töölaua ja muude väikeste esemete korrastamiseks.

Toode koosneb neljast erinevast karbist, mida saab kasutada nii ühe komplektina kui ka eraldi.

Organiseerijat saab kasutada nii laua peal kui ka dokumendisahtli peal. Dokumendisahtli saab osta siit.

Dokumendihoidja

Tugevast ja kvaliteetsest materjalist valmistatud 12 sektsiooniga karp on ideaalne paberimajanduse organiseerimiseks. Dokumendihoidjas on 8 püstist eraldajat, mis aitavad pabereid ja dokumente lihtsasti kategoriseerida ning enam ei pea kogu paberite hulka välja tõstma, et midagi üles leida. Dokumendihoidja mahutab A4 suuruses pabereid ja dokumente.

Vertikaalne dokumendihoidja

Tugevast ja kvaliteetsest materjalist valmistatud vertikaalne dokumendihoidja on ideaalne paberimajanduse organiseerimiseks. Vertikaalne dokumendihoidja mahutab kuni A4 suuruses pabereid, dokumente ja ajakirju.

Dokumendisahtel 2 tk

Tugevast ja kvaliteetsest materjalist valmistatud dokumendisahtlit on ideaalsed töölauale paberimajanduse organiseerimiseks, näiteks A4 või väiksemad dokumendid, paberid, brošüürid ja ajakirjad. Komplektis on 2 dokumentisahtlit.

Dokumendisahtliga sobitub ideaalselt kokku laua organiseerija, mille saab osta siit.

 

Dokumendihoidja sahtlitega

Tugevast ja kvaliteetsest materjalist valmistatud dokumendihoidja sahtlitega on ideaalne töölauale või riiulile paberimajanduse organiseerimiseks, näiteks A4 või väiksemad dokumendid, paberid, brošüürid ja ajakirjad või väiksemad esemed, mida sooviks panna sahtlisse peitu puhta ja ühtlasema ilme saavutamiseks.

Me kasutame küpsiseid selleks, et anda teile meie veebisaidil parem kasutajakogemus. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega.